Detsembri keskel korraldab SK MTÜ Drive heategevusliku treeningu, mis on suunatud Tallinna piirkonna perspektiivikate, tippu pürgivate mängijate toetamiseks, et nad saaksid osaleda nende arengu jaoks nii vajalikel välisvõistlustel. Hetkel ainult klubi tuludest meie parimate välissõitudeks ei piisa.

Heategevuslik treening toimub pühapäeval 17. detsembril, kell 14 – 16 Lasnamäel asuvas Tallinki hallis (Osmussaare 7). Treeningu maksumus on 35 eurot ning kogu treeningu tulu läheb sihtotstarbeliseks kasutuseks. Treeningu eest palume tasuda antud ürituse jaoks eraldi ettenähtud arvele EE 68 2200 2210 6568 9070 (SK MTÜ Drive). Treeningu summa on suurem kui tavaliselt, sest tegemist on sihtotstarbelise üritusega.

Registreerumine Aigar Tõnuse meilile: aigartonus@hotmail.com ja tasumine eelpool mainitud SK MTÜ Drive arvele hiljemalt 13. detsembriks.

Taseme mõttes ootame seinast-seina osavõttu, oodatud on nii algajad kui meistriliiga mängijad. Jaotame mängijad võrdseteks gruppideks ja anname harjutused vastavalt tasemetele. Eesmärk on anda kõikidele nende individuaalsust arvestades parima. Tund aega teeme trenni ja teise tunni mängime. Registreerumisel võite ka kirjutada oma soovi treeningust – püüame teemade valikus lähtuda Teie soovist! 17. detsembri treening ei sobi puudutud trennide tasategemiseks. Treeneritena osalevad kindlasti Aigar Tõnus ja Jüri Tarto, kuid vajadusel kaasame abiväge.

Mõnusaid treeninguid ja hoogsat registreerumist,
Aigar

PS. Kui kellelgi on võimalus sponsoreerida välisvõistlustel andke palun märku!

Kommenteeri: