SK MTÜ Drive korraldab Zelluloosi Spordiklubis treeningu, mis on üheselt suunatud Tallinna piirkonna noorte spordi arenguks. Treening toimub 20. mail, pühapäeval, kell 14-16 Zelluloosi Spordiklubis. Treeningu maksumus on 35 eurot ning treeningust saadud tulu läheb sihtotstarbeliseks kasutuseks. Tasu treeningu eest tuleb kanda spetsiaalsele arvele: SK MTÜ Drive, EE 68 2200 2210 6568 9070

Treeningule registreerimiseks saada oma soov aadressil aigartonus@hotmail.com. Tasumine hiljemalt 10.maiks (mida varem, seda parem – siis korraldaja saab ülevaate osalejatest).

Juhul kui treeningust võtavad osa erineval tasemel mängijad (oodatud on algajatest kuni meistriliigani), jaotame mängijad gruppideks ja anname harjutused vastavalt tasemetele. Eesmärk on anda kõikidele – arvestades just nende mängutaset -  parim!

Tund aega teeme trenni ja teise tunni mängime. Registreerumisel võite ka kirjutada oma soovidest treeningu osas – püüame neist teemade valikus lähtuda. Treeneritena osalevad kindlasti Aigar Tõnus ja Jüri Tarto, vajadusel kaasame ka abiväge.

Kui keegi tahab korraldada töökaaslastele  firma kaudu sulgpallitreeningu- võistluse siis samadel alustel mille põhjal on käeolev kiri kirjutatud- oleme valmis aega kokku leppima.

Mõnusaid treeninguid ja hoogsat registreerumist, suured tänud abi eest, treener Aigar!

Kommenteeri: